W ramach pakietu Office 365 pracownicy i studenci naszego wydziału mają dostęp do subskrypcji programu Azure Dev Tools for Teaching.

W programie Azure Dev Tools for Teaching mamy dostęp do tych samych narzędzi, które były dostępne w ramach programu Imagine Premium, a ponadto uzyskaliśmy następujące możliwości:

• Dostęp do oprogramowania i zarządzanie nim za pośrednictwem centralnej lokalizacji online.
  • Dostęp do oprogramowania i platformy Azure w chmurze za pośrednictwem tego samego portalu online. Zweryfikowani studenci mogą również uzyskać bezpłatny dostęp do platformy Azure bez karty kredytowej oraz środki w chmurze w wysokości 100 USD.
  • Użytkownicy z sektora akademickiego będą mieli kompleksowy dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych za pomocą środowiska Microsoft Learn.

Formularz logowania do programu „Azure Dev Tools for Teaching” dostępny jest na stronie:

Logujemy się danymi taki samymi jak do Office 365:

• pracownicy: imie.nazwisko@eksoc.uni.lodz.pl
  • studenci: imie.nazwisko@edu.uni.lodz.pl

Oprogramowanie Microsoft jest dostępne po zalogowaniu do Azure Dev Tools.